Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Scufita rosie si lupul cel rau

Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Admin
Admin

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 5660
Puncte Puncte : 18518
Reputatie Reputatie : 16
Varsta Varsta : 31
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Scufita rosie si lupul cel rau    Fri Mar 24, 2017 6:31 pm

Bianca:

Era o zi de vara iar eu ma plimbam in oras prin parcul de langa teatru si auzisem o fata care plangea. Era trista ca partenerul ei care trebuia sa joace rolul lupului cel rau in Scufita rosie se imbolnavise si nu mai avea cum sa se joace piesa. Ea vroia sa gaseasca pe cineva ca sa nu se anuleze piesa.
-De dupa un copac imi scot capul si ii spun:
-Buna! Ce zici daca as juca eu rolul lupului cel rau? Da-mi doar foaia cu scenariul si hai sa mergem sa repetam inainte de spectacol. Si sper sa nu te temi de mine. Sunt un lup venit din spatiu de aceea pot vorbi. Dar nu voi face rau nimanui.
Si stiu povestea in mare. Dar ma astept la improvizatii de aceea ti-am cerut scenariu. Cat despre partea in care lupul o mananca pe bunica si pe scufita, ei bine putem sa recurgem la o chestie pe bune sau la un truc de efecte speciale. Pe bune ar insemna ca pot sa inghit o persoana de-a intregul si sao vomit teafara si nevatamata mai tarziu. Sau folosim efecte speciale ca de obicei cum se practica la voi.
Apropo noi am inventat pastilele anti digestie cu valabilitate 24 ore. O pastila luata dimineata pe stomacul gol, intarzie digestia 24 ore. Astfel ca in acea zi putem inghiti ceva viu si sa il vomitam teafar si nevatamat. La mana stnga purtam de obicei ascuns sub blana un dispozitiv de micsorare.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
Valla Alucard
nymph
nymph

Army: Army: : shadowhunter
Sex Sex : Female
Mesaje Mesaje : 666
Puncte Puncte : 2394
Reputatie Reputatie : 2
Varsta Varsta : 27
Localizare Localizare : Baia Mare

PostSubject: Re: Scufita rosie si lupul cel rau    Tue Oct 31, 2017 2:48 pm

Stateam si observam cum o persoana aparuta ca de nicaieri se indreapta spre o fetita care avea o scufita rosie, fiind uimita de gestul vazut. Chiar daca nu auzeam si nu intelegeam prea bine ce se petrecuse de la distanta.
Back to top Go down
View user profile https://fluffyloveyou.tumblr.com

Scufita rosie si lupul cel rau
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rosie - Lee
» Adriana Prim Rosie
» A Rose By Any Other Name (psst! Over here Rosie!!)