Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Halloween cu arachne

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Alethia Spitz
Admin
Admin

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 5088
Puncte Puncte : 16922
Reputatie Reputatie : 16
Varsta Varsta : 31
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Halloween cu arachne    Sun Nov 05, 2017 11:31 am

Samy:

Era ziua de Halloween iar asta era un prilej de a iesi la plimbare pe strazi si la colindat fara sa ma creada lumea un monstru adevarat.

Va sa o sperii pe prietena mea construisem o panza de paianjen in gradina casei ei iar eu ma postasem in mijloc. Pe langa panza de paianjen avusesem grija sa ii decorez curtea infricosator. Prietena mea stiam ca e plecata la supermarket dupa cumparaturi pentru a face o placinta de dovleac impreuna inainte sa plecam la colindat. Stiam ca urma sa treaca si o televiziune prin cartier ca sa premieze cea mai monstruoasa si bantuita casa de Halloween. Cum aveam cheia de la casa intrasem inauntru si ma ocupasem si de decorul interior. Cand sosi reporterii televiziunii, imi arat fta infricosatoare si totusi glumeata. Le trasesem o sperietura realistica si tocmai atunci aparuse si prietena mea iar reporterii o felicitasera pentru ca a castigat. Totusi speram sa fie bucuroasa de surpriza organizata de mine. O inscrisesem in concurs fara stirea ei, fiind sigura ca vom castiga ceea ce se si intamplase.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum Online

Halloween cu arachne
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Spoils of Halloween
» Kumo Kumo no Mi, Moderu: Arachne – Spider-Spider Fruit, Model: Arachne
» WTF is Arthur's Halloween?
» Your OC's Halloween Name
» Halloween Event Rules