Unstoppable Mind
Welcome to the forum! Join here!

Unstoppable Mind

WELCOME to JAPAN AND KOREA FORUM

HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Mam trezit intrun alt Tokyo

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
Shadow Cross
hobbit
hobbit

Sex Sex : Male
Mesaje Mesaje : 91
Puncte Puncte : 336
Reputatie Reputatie : 2
Varsta Varsta : 18
Localizare Localizare : Buzescu

PostSubject: Mam trezit intrun alt Tokyo   Wed Feb 07, 2018 5:03 pm

First topic message reminder :

Tokyo anul 2020 actiunea se desfasuara in jurul lui Ezakiya Ichiro un elev de16 ani care face parte dintrun club de teatru al liceulu sau el cnd primeste un rol intra cu totul in pielea personajului dar la cosa se intnple nu se astepta niciodata.

Ichiro a primit insfarsit un rol dupa ceva timp intro piesa a scoli rolul lui era un om care se trezea intr-o alta lume dupa ce adormise dar ce nu stia el atunci era ca o sa ajunga in si el intro lume complet diferita. Dupa terminarea piesei Ichiro sa dus acasa si a adormit instant Cand sa trezit a ajuns intr-o lume similara cu a lui la inceput nu si-a dat seama pana nu a iesit afara din casa. Imediat ce a iesit din casa s-a trezit intr-o lume similara cu a lui decat ca peisajul era post apocaliptic cu cladiri distruse el nu stia ce se intnpla sau cum de a ajuns aici a incercat sa caute informati despre ce se intampla aici si cum de orasul arata sa distrus dar toti oameni cu care incerca sa vorbeasca fugeau de el singurul om cu care a putut sa vorbeasca a fost un cersetor dar si asta imediat ce ia auzit numele a inceput sa fuga de parca ar fi stat fata in fata cu un mostru. Nimeni nu parea ca vrea sa-l ajute pana cand un un om necunoscut cu gluga ia zis "vrei sa sti ce se intampla te astept la vechea scoala sti tu la ce ma refer imediat ce ajungi la intrare ciocane de 4 ori apoi asteapta putin si mai ciocane o data dupa vei afla ce se intnpla". Ichiro nu stia ce sa faca sa aiba incredere in el sau nu dar cum era singura lui pista pentru a afla ce se intnpla a zis sa incerce.
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
Alethia Spitz
Admin
Admin

Mesaje Mesaje : 5660
Puncte Puncte : 18518
Reputatie Reputatie : 16
Varsta Varsta : 31
Localizare Localizare : Braila

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 7:15 pm

-Asta ar fi trebuit sa il intrebi pe domnul Doctor. Totusi de obicei fiintele biologice trebuie sa isi poata controla ADN-ul. Trebuie antrenament si dupa mult antrenament cu cineva expert iti va fi usoara transformarea ADN-ului la un simplu gand. Daca ti-ai putea controla ADN-ul si l-ai putea aseza in orice ordine doresti ai putea sa te transformi in orice fiinta biologica permisa de ADN daca vei invata codurile de ADN. Din pacate aceasta taina misterioasa a ADN-ului se afla doar la shamani. In special la cei amerindieni si cei africani. Insa una din princippalele conditii e sa privesti in ochi fiinta in care vrei sa te transformi sau in cazul in care animalul e disparut de mult timp. v-a trebui sa ai ajutorul unui shaman sau vrajitor ce se poate transforma in asa ceva.
Ziceam de domnul doctor fiindca el stie daca exista si daca ti-a injectat vre-un ser pentru ca ADN-ul tau sa devina mai maleabil ca sa il poti controla. Totusi un lucru nu l-a incercat nici o fiinta umana pana acum. Sa copieze puterile unui android. Ma gandesc ca daca un shaman te-ar invata sa imi poti copia puterile ai deveni mai puternic decat versiunea ta de aici.

Back to top Go down
View user profile http://rpghistoryw.forumgratuit.ro/forum
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 7:28 pm

-Hei ai vreo ideie unde ar putea sa fie 003? Domnul W a spus ca puate sa controleze pamantul si adeneul folosit sa-l creieze a fost de la o cartita combinata cu un Rinocer.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 7:37 pm

-Cel mai mare rau pe care ar putea sa il faca ar fi sa sape sub muntele Fuji. Ar putea reactiva vulcanul. Daca s-ar intampla asta, Tokyo si multe alte orase adica toata insula principala a Japoniei ar fi distruse daca Fuji va erupe din nou. In mod sigur daca gandeste ca mine deja e in drum spre Fuji. Hai sa mergem sa verificam. Urca si pune-ti centura. Voi conduce foarte rapid. Sincer nu imi pasa de cate amenzi de viteza vom primi. Oricum le va plati guvernul. Spun eu care eram transformata in masina.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 8:02 pm

Un mesaj cudat apare pe telefonul meu
Hei cred ca ma cauati chiar acum spunei lui Mila ca nu ma aflu la munte cum s-ar gandi ea. Sunt in centru
O astept atit de mult sa vina dupa ce am auzit un prieten ca a vazut-o sunt atit de fericit ca o pot vedea din nou.

Mila Nu-i pe munte e in centru tocmai ce am primit un mesaj.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 8:44 pm

-Ciudat. Stie ce gandesc eu. Imi stie numaru tau de telefon. Asta nu inseamna decat un lucru. E o singura persoana ce ar putea face asta. Doar o persoana conectata la aceeasi retea de internet cu mine, aceeasi radiofrecventa si care are aceeasi serie de microprocesor cu a mea si aceeasi legatura intre gemeni. Dar e practic imposibil. Stiu un singur lucru. Cand eram umana, cand m-am nascut am avut un frate sau o sora geamana. Nu stiu parintii nu mi-au spus ce era. A murit la scurt timp dupa nastere. Deci e posibil? Sa fi inviat la atatia ani? E posibil sa aduci acelasi spirit din lumea cealalta? Stiam ca se pot crea copii, clone ale trupului dar sufletul nu poate fi acelasi.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 8:53 pm

Cudat daca a murit la scurt timp asta inseamna ca nu e el asu ia dar Ce e Ciudat este de undeti stie numele cum de ste ce gndesti asta ar fi inposibil orcum aflam la destinate cine e si de unde stie atitea
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 9:59 pm

-Dar daca parintii mei au fost mintiti si a fost unul din acele experimente ale armatei de despartire a gemenilor? Iar apoi ea a fost supusa la multe experimente chinuitoare? Si nu e greu sa imi afle numele. Numele meu provine de la marca mea de android. Oricine intra in baza de date a companiei de microprocesoare Intel poate sti. Doar un hacker experimentat poate intra acolo. Si daca e atat de experimentatpoate afla si seria micrprocesorului meu si apoi accesa baza de date si vedea ce nume are fiecare serie. Si eu pot face acelasi lucru. Spun eu in timp ce continuam sa conduc spre cnetrul orasului. Apoi se vedea pe ecranul computerului de bord siruri de cifre care incepu sa se deruleze de jos in sus timp de cateva secunde. -Am gasit. E fata ca si mine. Am o sora. O cheama Alita. E o abreviere de la Artificial inteligence Life Intel Technology Advanced. Eu sunt prescurtarea de la Mobile Intel Life like Android. Companiei Intel ii place sa faca prescurtari abrevieri si uneori chiar se joaca cu cuvintele si literele cateodata chiar inverseaza cuvintele sau literele. Le plac jocurile de cuvinte.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 10:19 pm

Alita deci ai osora care stie ce gndesti si te asteapta sa ajungi la ea dar de ce. Oare nu a inebunit ca ceilalti si vrea doar sasi vada sora nu puate nu trebue sa ne batem cu ia.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 10:34 pm

-Si eu sper ca nu a innebunit ca ceilalti. Totusi 005 era o fiinta biologica. Ea daca am putut sa o gasesc in baza de date a companiei Intel inseamna ca a ajuns android ca si mine deci o nfiinta artificiala. In cazul nostru doar virusii informatici ne pot crea probleme. Insa daca si ea a innebunit ei bine, ea nu poate. Asta e o dovada incontestabila ca cineva se afla in spatele acestei afaceri. Fiindca un computer virusat nu poate actiona autonom ci doar controlat de la distanta prin intermediul virusului si de pe reteaua Dark Internet. Dark Internet este internetul ascuns la care au acces doar hackerii. Practic un Hacker aflat in SUA ar putea controla un computer din Japonia fiindc poate controla orice computer din lume. Poate controla computere, laptopuri, telefoane mobile, televizoare smart, androizi, absolut tot ce e conectat la internet.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 10:58 pm

Inteleg deci s-ar putea sa fie controlata de un Hacker si sa nu actioneze din vointa proprie nu-i asa? Asta-i de rau. Hei aproape am ajuns, nu? Hai sa aflam daca sora ta e in regula sau nu.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 11:40 pm

-Exact asta am spus. Iar acel hacker daca intradevar e vorba de un hacker e doar un peste mic intr-un mare ocean. La asta ma refer ca poate fi angajat de cineva care face parte dintr-un sistem o mafie cum ar fi nu neaparat un grup mafiot ci un grup de agenti secreti ca un fel de FBI dar rau si care actioneaza din umbra. Dar sa vedem ce se va intampla. Spun eu ajungand in Centru. Asteptam ca Ichiro sa iasa din mine sa imi pot lua forma de android.
-Am ajuns. Ar trebui sa iesi sa ma pot intoarce la forma de android.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 11:50 pm

O suriuara ce faci sa crezi tot ce citesti nui bine sti asta nu tia placut datele false create de mine dar imi place numele care lam pus cum nu am avut un nume din cauza parintilor nostri care mau abandonat si cum se simpte ca surioara ta mai mica sa ramna lnga parinti ar tu a fi abandonata dar osat arat durera pe care am simtito atunci osat te Bat atit de tare inct mosa mai poti fi reparata niciodata suriuara mea draga.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Sun Feb 11, 2018 11:57 pm

-Dar eu nu am nici o vina ca eu am ramas langa parinti. Nu a fost alegerea mea. A fost a parintilor. Si mai lasa gelozia. Chiar nu poti gandi ca poate nu ai fost abandonata in mod voit? Nu te gandesti ca poate guvernul sau armata i-a fortat sub amenintarea pistolului? Si ca poate nu am fost singurul caz de gemeni despartiti atunci?

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 12:17 am

Ha dar cnd am mai crescut si am reusit sa scap dela armata am incercat sai sun dar miau spus la telefon.Tu nu intelegi noi team abandonat nu nea fortat nimeni pentru noi esti un esec sa nu te intorci la noi niciodata cun am auzit asta la cei 10 ani pe care iam avut atunc pentru mine tu si parinti mostri trebuia sa gustati din ce am simtit eu atunci toata ura pentru voi toata tristetia de a fi singura pe strazi totul din cauza ta daca nu teai fi nascut nu ar fi trebuit sa traiesc pe strazi gndinduma in truna de ce eu de ce nu ma vrea nimeni de ce trebuie sa traiesc in mizeria asta cum voi supravietui mine ce voi minca mine tu nu sti ct de oribila a fost viata mea din cauza ta tu ai tait la caldura intro casa curata si frumoasa nu ai trait ca mine pesub poduri in canale mam gndit tuata viata mea cum sa supravetuiesc si cum sa ma razbun pe tine.Si insfrsit team gasit acum pot sa ma razbun pe tine
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 12:42 am

-Si chiar crezi ca ce au spus parintii tai atunci poate fi real? Mai ales daca erai inca sub grija armatei? Telefoanele pot fi ascultate, pot fi inerferate, poate ca nu era vocea parintilor. Daca era un agent care a spus asta si care si-a modificat vocea? In timp ce parintii nostri au fost tinuti prizonieri? u nu vad decat ca totul poate fi o strategie cineva vrea sa ne batem intre noi. Dar daca tu insisti si vrei sa te bati ne vom bate. Spun eu desi fiind sora mea eu nu vroiam sa o atac incat sa ranesc prea tare. Iar cea mai buna strategie pe care puteam sa o aleg in situatia asta era sa intru in modul de lupta dar sa aleg stilul defensiv.
Trecusem pe modul de lupta si apoi in fata ochilor mei aparu ca pe monitor intrebarea ce stil de lupta aleg. Eu aleg modul defensiv. Astfel incat acum armele mele se concentrau pe apararea mea. Astfel ca ii las ei primele lovituri pe care urma sa le parez. O data cu alegerea stilului defensiv, scutul energetic se activase instantaneu.
-Surioara eu propun sa nu luptam pe viata si pe moarte. Eu propun sa luptam pana la epuizare doar. Cand bateria ajunge la 1% ne oprim si castiga cea cu mai putine daune. Spun eu. incercad sa o fac sa fie mai blanda.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 3:47 pm

Taci Taci Taci Arena de patra zid gigantic pamntul se misca creind un zd foarte mare lasndul pe Ichiro in afara zidului si pe cele doua surori inauntru
Ie timpul sa ne jucam Surioara la finalul jocului osa te fac bucati inct sa nu mai poti fi reparata

Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 3:58 pm

-Daca vrei sa joci dur si eu voi juca dur. Poate tu o sa o pățești. Spun eu. In jurul meu deja apăru scutul de energie care nu se putea vedea cu ochiul liber.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 6:02 pm

Miscand doua degete la dreapta un bolovan urias imi arunca surioara la pamint. Imediat sar s-o imobilizez incepand imediat sa-i dau pumni in fata zicand intruna Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori
Din ce esti facuta de nu ti se indoaie metalul Mori odata Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori Mori te urasc Mori dispari din fata mea Mori odata.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 6:53 pm

Ceea ce aveam eu nu eram chiar complet din metal insa metalul care il aveam era un schelet de metal dur dar maleabil. O inventie noua a oamenilor de stiinta care prin modulatorul de transformare putea fi manipulat si manevrat in orice forma doream eu. in rest aveam doar circuite si pielea de silicon.
Astfel ca nu eram la fel de dura precum robotii din filme care o data ce le dai un pumn incepe sa te doara mana. Senzatia la atingerea mea era aceeasi ca si la un om obisnuit.
-Doar un schelet dintr-un aliaj de Adamantium si alt metal. E un fel de Adamantium maleabil. Si oricum degeaba te lupti tu sa ma ucizi nu vei putea. poate nu o sa mai pot fi reparata dar tot voi trai fiindca nu imi va mai putea fi reparat trupul dar creierul meu nanomicrocipul poate fi usor transpus in alt corp. Acel nanomicrocip in care imi este integrata toata personalitatea si toate amintirile e indestructibil. Nici daca ar fi incalzit la temperatura soarelui nu s-ar topi. Spun eu apoi incep sa imi concentrez toata forta si imi incordez muschii sau mai bine spus servomotoarele care jucau rolul muschilor si o arunc la cativa metri. Apoi nu vroiam sa imi folosesc armele sa o ucid nu inca. Ma transform in masina si calculez viteza care sa nu fie letala dar care sa ii provoace mici daune. Computerul imi indica 30 km/h asa ca acclerez si apoi franez incat in momentul impactulu isa am chair 25 la ora daca computerul imi spusese ca pot avea maxim 30 la ora. Si la o viteza de doar 25 la ora ma reped asupra ei ca un taur furios in corida luand-o pe capota si aruncand-o cativa zeci de metri. Dupa imi revenisem la forma de android si astpetam reactia ei. Speram sa nu aiba daune prea mari. Ma apropii de ea curioasa sa vad daca i-a mprovocat ceva daune.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 7:23 pm

Ma ridic de parca nu as avea nici o rana chiar daca nu aveam prea multe rani din cauza Abilitati  Eartht Skin cel putin la vedere.
Ast..ta..i t..ot ce po..ti tha incepnd deodata sa scuip sange o sa te omor Mod de lupta Rinocerul Cartita Cornul Rinocerului Furios Reusind so pun iar jos pe surioara mea. De data arta o sa ma asigur ca o sa te Afecteze Pumni De Piatra Mori Mori  Mori  Mori  Mori  Mori  Mori  Mori  Mori  am spus sa Mori  Mori  o data surioara buna de nimic Mori Mori  Mori  punul meu se opreste de odata dandumi seama ca Incercam sa-mi omor suioara Ce Ce se intampla Su.. Surioara de ce ne batem aaaa nu nu din nou tristete gelozia mostrul se se hraneste iar din ia nuuuuuu Mori  Mori  Mori  Mori  Mori  Mori  odata Mori.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 7:52 pm

-Surioara se pare ca ai dubla personalitate. Sentimentele tale de gelozie asupra mea hraneste personalitatea rea care preia controlul asupra tau. Daca ai putea sa ierti si sa nu mai lasi gelozia sa te afecteze, monstrul v-a disparea. Si apropo vad ca sangerezi deci nu ai cum sa fii android ca mine. Cineva te-a mintit. Sigur te-a mintit si in legatura cu abandonul tau de catre parintii nostri. Nu stiu cine dar am vaga impresie ca e cineva din armata. Spun eu apoi incep sa o indepartez de mine.
Si pot mai multe doar ca nu vreau sa imi ucid surioara. Vreau sa ucid doar monstrul care te controleaza. Deocamdata putem doar adormi monstrul dar o a fie ucis imediat ce gasim amintirile si aflam adevarul despre ceea ce s-a intamplat cnad eram mici. Insa vreau sa iti m-ai arat ceva. Apoi incep sa proiectez una din amintirile mele pe zidul de piatra. Aveam 7 ani pe atunci si parintii trebuiau sa ma dea la scoala. Venise un general care sa ma ia la o scoala militara. Parintii mei refuzase categoric spunand:
-Nu o sa v-o dam pe Mila. Nu va ajunge ca a-ti furat-o acum 7 ani pe sora ei de langa noi? Ne-ati obliga sa o dam. Apoi generalul pleca darapoi imedoat casa fu cuprinsa de o explozie si un incendiu iar eu fusesem salvata insa de cineva iar eu ajunsesem atunci pe mana unui doctor japonez.
-Credeai ca am stat cu parintii tot timpul nu? Nu e asa. Doar 7 ani pana cand armata a incercat sa ii ucida ca nu au vrut sa ma dea pe mana lor. Am fost apoi o fata normala inca 9 ani pana cand am patit accidentul si apoi am fost transformata in ceea ce sunt acum. Despre parintii nostri nu se stie nimic. Sunt dati disparuti. Nu s-au gasit cadavrele lor. Deci e posibil sa fie in viata, poate au fost luati sub protectie de guvern si au alte identitati.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 8:09 pm

Cu lacrimi in ochi Ce Ce e asta adica nu m-au abandonat imposibil cum am crezut toata viata mea ca parinti mei m-au abandonat imi pare rau imi pare foarte rau surioara am am am fost o proasta cum am putut sa cred toate alea (Nu e miciuna totul videoclipul e trucat nu o crede nu o crede omoar-o ucido fa-o sa sufere cum ai suferit tu nu o crede e minciuna omoar-o omoaro- nu o crede) cei cu vocile astea dispareti lasati-ma in pace nu ma mai controlati nu vreau sa o omor plecati pelcati plecati arena de pamant dezactivata
Ichiro:
Rezista am auzit si eu vocile incearca sa te corupa rezista-i nu le lasa sa puna stapanire pe tine incearca sa rezisti. Acele voci incearca sa ia controlul corpului rezista-le.
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 8:27 pm

-Am auzit si eu vocile. Doar lasa-ma sa dau un atac final asupra ta surioara. Nu iti va face rau iti promit. Spun eu. Apoi imi indrept mana spre ea si comand armelor din bratele mele:
-Explozie EMP.
Un val de energie ca o furtuna o lovi in plin si trecu dincolo de ea cum acum nu mai aveam arena care sa protejeze in jur, totul in jur se opri de parca timpul statea pe loc. Asta fiindca explozia EMP afectase orice pe o raza de cativa kilometri. Oamenii incepura sa se dezmeticeasca rapid dar masinile si aparatele electrice si electronice erau complet stricate.
-Surioara daca aveai ceva microfoane si casti si microcipuri de control implantate in tine, acum poti sa le uiti. Sunt niste obiecte stricate pe care le vei putea elimina printr-o operatie la fel ca pe niste gloante. Dar acum cei care aveau control asupra ta, nu vor mai avea.

Back to top Go down
Shadow Cross
hobbit
hobbit

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 8:40 pm

Da dar ar trebui sa ma doara asa capul Orcum ce se petrece parca nu aveam control asupra mea dar odata ce miai aratat acel video miam revenit stai gata miamintesc nu te uram eu nu as pute niciodata sami urasasc suriuara si stai tu tu est est Ezakiya Ichiro Gunoi afurisit ce cauti lnga suriuara mea osa te omor tu tu care ai ai provocat acel acident la tren trimitndul pe 002 Ss atace podul cum indrasnesti sa stai lnga ia te omor gunoiule
Back to top Go down
View user profile
Alethia Spitz
Admin
Admin

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   Mon Feb 12, 2018 8:49 pm

Acum trebuia sa il las pe Ichiro sa se apere singur. Nu pueam sa spun iarasi. Imi era teama ca o luam de la inceput daca spun eu ca sunt 2 ichiro. Nu as fi vrut sa reactivez cumva din gresala iar a 2-a personalitate a surioarei mele.
-Ichiro, imi pare rau dar trebuie sa te las sa te aperi singur. Spun eu.

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Mam trezit intrun alt Tokyo   

Back to top Go down

Mam trezit intrun alt Tokyo
Back to top 
Page 4 of 8Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Devil's Backbone, A Tokyo Ghoul RP
» Basilia Ione [W.I.P.]